⚡️Abituriyentlar diqqatiga!
"TIQXMMI" Milliy tadqiqot universitetida kasbiy (ijodiy) imtihonlar joriy yilning 11-iyulidan 14-iyulga qadar yo‘nalishlar kesimida o‘tkaziladi.
"TIQXMMI" Milliy tadqiqot universitetida 2026/2027 o‘quv yili uchun kasbiy (ijodiy) imtihonlarning guruhlar kesimidagi ro‘yxati orqali abituriyentlar imtihon kuni, vaqti, guruhi hamda joyini bilib olishlari mumkin.
Kasbiy (ijodiy) imtihonlari oʻtkaziladigan sport inshootlari roʻyxati va kasbiy (ijodiy) imtihonlar jadvali
➡️ Sport faoliyati: futbol - 2026-yil 11-iyul, 09:00 - O‘zbekiston Respublikasi DINAMO Jismoniy tarbiya va sport jamiyati (Toshkent shahri, Mirzo Ulug‘bek tumani, Mustaqillik shoh ko‘chasi, “Dinamo” stadioni)
➡️ Sport faoliyati: dzyudo - 2026-yil 14-iyul, 11:00, “Toshkent irrigatsiya va qishloq xo‘jaligini mexanizatsiyalash muhandislari instituti” Milliy tadqiqot universiteti dzyudo zali (Toshkent shahar, Qori Niyoziy ko‘chasi, 39-uy)
➡️ Sport faoliyati: voleybol - 2026-yil 14-iyul, 09:00, “Toshkent irrigatsiya va qishloq xo‘jaligini mexanizatsiyalash muhandislari instituti” Milliy tadqiqot universiteti voleybol zali (Toshkent shahar, Qori Niyoziy ko‘chasi, 39-uy)
⚠️ Muhim eslatmalar:
Abituriyentlar imtihonga kelishda o‘zlari bilan abituriyent ruxsatnomasi hamda shaxsni tasdiqlovchi hujjat (pasport yoki ID-karta) olib kelishlari shart. Shuningdek, yo‘nalish xususiyatidan kelib chiqib, zarur jihozlar va sport formasini birga olishlari talab etiladi. Imtihonga belgilangan vaqtdan kechikmay kelishingizni so‘raymiz.

Вниманию абитуриентов!
Профессиональные (творческие) экзамены в Национальном исследовательском университете "ТИИИМСХ" с 11 по 14 июля текущего года в разрезе направлений проводится.
В Национальном исследовательском университете "ТИИИМСХ" в разрезе групп профессиональных (творческих) экзаменов на 2026/2027 учебный год список через которые абитуриенты могут узнать дату, время, группу и место экзамена.
Перечень спортивных сооружений, в которых проводятся профессиональные (творческие) экзамены, и график профессиональных (творческих) экзаменов согласно
➡️ Спортивная карьера: футбол- 11 июля 2026 года, 09:00 - Общество физической культуры и спорта "ДИНАМО" Республики Узбекистан (город Ташкент, Мирзо-Улугбекский район, проспект Мустакиллик, стадион "Динамо")
➡️ Спортивная карьера: дзюдо - 14 июля 2026 года, 11:00, зал дзюдо Национального исследовательского университета "Ташкентский институт инженеров ирригации и механизации сельского хозяйства" (город Ташкент, улица Кары Ниязи, дом 39)
➡️ Спортивная карьера: волейбол - 14 июля 2026 года, 09:00, волейбольный зал Национального исследовательского университета "Ташкентский институт инженеров ирригации и механизации сельского хозяйства" (город Ташкент, улица Кары Ниязи, дом 39)
⚠️ Важные напоминания:
Абитуриенты обязаны прибыть на экзамен с разрешением абитуриента и документом, удостоверяющим личность (паспорт или ID-карта). Также, исходя из специфики направления, необходимо приобрести необходимое снаряжение и спортивную форму. Просим вас явиться на экзамен не позже установленного времени.